Nechává si posílat finanční částky od mne 500 kč a zboží nedodá.
Co o čísle víme
Zatím jen 2 hodnocení v databázi, ale 2 uživatelé číslo označili jako podvodné. Buďte opatrní — nesdělujte osobní údaje a hovor radši ukončete. Jde o mobilní číslo, předvolba 607 (původně Vodafone).
Reklama
Nechává si posílat finanční částky od mne 500 kč a zboží nedodá.
Lidé na ně hlásí nejvíc zkušeností. Klikni a podívej se, co o nich komunita píše.
Volalo vám mobilní číslo +420 607 341 510 (Vodafone) a vy nevíte, kdo se za ním skrývá? Tahle stránka shromažďuje zkušenosti uživatelů s číslem +420 607 341 510 — od telemarketingu přes banky a kurýry po podvodné hovory (vishing, spoofing). Než zvednete nebo zavoláte zpět, podívejte se, co o čísle +420 607 341 510 píší ostatní.
Z 2 komentáře výše plyne, že číslo +420 607 341 510 patří mezi obtěžující až nebezpečná v ČR. Důvody se opakují — telemarketing, podvodné hovory (vishing, spoofing), nátlak na předání údajů. Pokud z čísla volal někdo, kdo se vydával za banku nebo úřad, nevěřte mu a kontakt si ověřte přímo na webu instituce.
Volal vám někdo z +420 607 341 510? Přidejte vlastní zkušenost — i krátká poznámka jako „volal a hned položil" nebo „nabízel energie" pomůže dalším lidem, kterým mobilní číslo +420 607 341 510 zazvoní. Komentáře jsou anonymní, bez registrace.
Hledáte víc? Mrkni na všechna hodnocená čísla, další z předvolby 607, encyklopedii podvodů nebo slovník pojmů.
Odpovědi na to, co lidé o tomto čísle nejčastěji hledají.
Pro případ, že ho hledáte na faktuře nebo v kontaktech jinak.
Stačí 30 sekund · anonymně · bez registrace
Reklama
Toto telefonní číslo patří Matějovi Jenčovi, studentovi Litoměřické střední pedagogické školy, oboru kuchař, který prodává zboží na Bazoši. Matěj Jenč si nechává zaslat peníze předem na účet a pak se po něm slehne zem. Pozor na tohoto zloděje.
Reklama
Je toto vaše číslo? Požádat o smazání