O projektu

Odkrýváme neznámá čísla!

Webová stránka cislo.info slouží všem uživatelům, kteří by rádi zjistili, od koho mají zmeškaný hovor, a teprve potom se rozhodli, zda zavolat zpět nebo ne. Naše webová stránka Vám pomůže odhalit, kdo se za neznámým číslem skrývá. Data, která využíváme jsou vždy čerpána z veřejných zdrojů a nemůžeme tak ručit za správnost údajů.

Chcete vědět, kdo se skrývá za neznámým číslem?

Asi každému z nás se čas od času stane, že se za telefonním číslem schovává nevyžádaná nabídka různých společností. Podobné hovory umí být velice obtěžující. Pomocí naší webové stránky si můžete neznámé telefonní číslo jednoduše ověřit a zjistit, o koho se jedná. Můžete být třeba mile překvapeni, že si na Vás vzpomněl spolužák ze základní školy, kterého jste mnoho let neslyšeli nebo se vyvarovat zvednutí telefonu s další „neodolatelnou“ nabídkou firem, se kterými se v poslední době roztrhl pytel.

A jak to všechno funguje?

Je to velmi jednoduché! Stačí pouze napsat požadované telefonní číslo, jméno nebo název společnosti do vyhledávacího okna. Následně se Vám zobrazí údaje o člověku, který se za daným číslem skrývá nebo telefonní čísla, která jsou s daným dotazem spojena. Dozvědět se můžete např. jméno, adresu, ze které se můžete jednoduše prokliknout na mapu, email a v některých případech také to, jak daný člověk vypadá díky obrázkům. Identifikace dané osoby se pak stává velmi jednoduchou.

Pokud by se stalo, že se nezobrazí žádné údaje, znamená to, že se k danému číslu nenachází žádné informace ve veřejných databázích, v takovém případě Vám bohužel nemůžeme pomoci.

Můžete pomoci i ostatním – je to snadné!

Pokud shledáváte telefonní číslo obtěžující, můžete ho označit červenou ikonkou „nebrat“ nebo do komentáře napsat, s čím Vám dané číslo volalo nebo jakým způsobem Vás obtěžovalo. Pomůžete tak dalším uživatelům při rozhodování, zda telefonní číslo zvednout či nikoliv. Společnými silami tak můžeme vytvořit seznam čísel, které je lepší nebrat.

Ajax loader
spam@feldhost.cz